NELER YAPIYORUZ

Ana Sayfa » Neler Yapıyoruz » Web Tasarımı

WEB TASARIMI ve YAZILIMI

Yukarıdaki görselde yer alanlardan bir çoğu yazı tanıdık geliyordur. Biz ise bunların hepsinin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Sizin için bunları bir araya getirerek firmanızın internet üzerinden dünyaya açılmasını sağlayacak sayfalar hazırlamak için kullanıyoruz.

Her firmaya özgü tasarım ve yazılım yaparken, işimizi sonuç odaklı ve kaliteli bir şekilde yapmaya özen gösteriyoruz, ancak bütçenize uygun çözümleri de asla göz ardı etmiyoruz.

Günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek, web sitenizin her türlü iletişim aracıyla görüntülenebilecek şekilde ( yani RESPONSIVE ) tasarlıyoruz. Böylece ister tablet, isterse cep telefonundan sitenize ulaşmak sorun olmaktan çıkıyor. Her ekran boyutunda otomatik olarak farklı boyutlara bürünen siteniz sorunsuz bir şekilde görüntülenebiliyor.

Herkes tarafında rahatlıkla kullanılabilmesini düşünerek geliştirdiğimiz " Deniz Yönetim Paneli " ile sitenizin yönetimi tamamiyle kendi ellerinizde. Karmaşadan uzak, basit ve anlaşılabilir bir yapıda olan Deniz Kontrol Paneli ile işlemlerinizi kolaylıkla düzenleyebilir, ekleyebilir ve silebilirsiniz.

Her ne kadar firmanıza özel tasarım ve yazılım ile web sitesi hazırlıyor isek, düşük bütçeli siteleri de asla geri çevirmiyoruz.

Yazılım aşamasında girdiğimiz kodlarla ve tecrübelerimizle sitenizin ekstra masraf içermeden arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlıyoruz.

Kısacası biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz.

WEB SİTESİ KAMPANYALARIMIZ

Her bütçeye uygun web sitesi ve kampayalarımız hakkında bilgi almak için lütfen tıklayın...