NELER YAPIYORUZ

Ana Sayfa » Neler Yapıyoruz » Fotoğraf ve Video

FOTOĞRAF & VİDEO

Duyma, görme ve hissetme duyuları reklamın geleceğidir.

Dijital kanallardaki video tüketimi arttıkça, video reklamları da artmaktadır. Videolar ve fotoğraflar geliştirici ve bilgilendirici içerikleri ve hedefledikleri kitleye doğru şekilde ulaştırılmalarıyla marka değerinizi yükseltecektir.

Fotoğraf ve Video, markalaşma açısından en önemli formatlardan biri olarak kabul edilmektedir. Günümüz teknoljik gelişmeleri çerçevesinde mobil video yatırımları hemen hemen masaüstü video yatırımlarına yaklaşmaktadır. Video reklamcılığında yaygın olarak in-stream, bumper ve pre-roll reklamlar kullanılmaktadır.

Fotoğraf Prodüksiyonu; konusunda çözümler üreterek, profesyonel ekipmanlarımızla fotoğraf stüdyosunda veya yerinizde; ürün, katalog, moda, kapak, model çekimleri hizmeti sunuyoruz. Çekim sonrası uygun bulduğunuz foğraflara profesyonel tasarım ekibimiz tarafından digital teknoloji ve güncel fotoğraf işleme programlarını uygulayarak, görsel kalitesi ve algısı yüksek fotoğraflar elde ediyoruz.
Video prodüksiyon hizmetleri; içinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağının en çok kullanılan reklam stratejileridir.

Video Prodüksiyon kapsamında; Tanıtım Filmi (Kurumsal Tanıtım Filmi, Ürün Tanıtımı, Mekan Tanıtımı, Kitap Tanıtımı, Etkinlik Tanıtımı, Web Sitesi Tanıtımı), Reklam Filmi, İnteraktif Video, Masaüstü Reklam Filmi, Bant Reklam, Jenerik & Fragman, Lansman Videoları, Video Davetiye, Logo Animasyonu, Online Video, Viral Video, Ürün Videoları, Etkinlik Prodüksiyonu, Görsel Efekt, Eğitim Videoları, Müşteri Görüşü Videoları, Kamu Spotu, Röportaj, Motion Graphics, Kurgu & Montaj, Video Sunum, Stüdyo Çekimleri, Dış Mekan Çekimleri, Hava Çekimleri, Etkinlik Çekimleri ve Green Box Çekimleri gibi konularda hizmet sunmaktayız.