BİZ KİMİZ

Ana Sayfa » Biz Kimiz

DENİZ BİLGİSAYAR DİJİTAL MEDYA HİZMETLERİ

2003
2004
2005
2010
2018
2003

Başlangıç

"Deniz Bilgisayar Yazılım ve Tasarım" adıyla bilgisayar donanım, sarf malzemeleri ve servis hizmeti için yola çıktık.

İzmir Basmane semtindeki iş yerimizde Bilgisayar toplama, yedek parça, donanım, kurulum ve servis hizmetlerimizi yürütmeye başladık.

2004

Yer Değişikliği

Servis hizmeti verdiğimiz müşterilerimizde hedeflenen sayılara ulaşmamız, ithalatçı firmalarla uzun soluklu çalışmalarımız sonucu oluşan ikili ilişkiler çerçevesinde iş yeri konseptinin çok gerekli olmadığını görerek işimizi " Home Office " olarak yürütme kararı aldık.

2005

Yazılım

Bilgisayar sektöründeki hızlı gelişme trendlerini yakından takip ederken yazılımın donanımdan daha önemli olduğunu görerek yazılım konusuna ağırlık vermeye başladık.

Öncelikle küçük ama kullanışlı yazılımlar hazırlayarak firmaların " Nakit Akış " ve " Finansman " raporlamalarına çözümler ürettik. Bunu internet tabanlı yazılımlarımız takip etti.

2010

Bekleme Dönemi

Bu arada boş durmayarak fotoğraf, video ve yazılım konularında kendimizi geliştirdik. Fotoğraf ve Video konularında oldukça ilerleyerek eğitim vermeye başladık. Yazılım konusunda da güncelliğimizi sürdürmeye devam ettik.

Bir de çok kapsamlı " Deniz Yönetim Paneli'ni " hazırlamaya devam ettik.

2018

Profesyonellik

Fotoğraf, Video, Grafik ve Yazılım konularında kendimizi geliştirdikten sonra 2018 yılı başında Sosyal Medya Reklamcılığı ve Dijital Medya Çözümleri için tekrar buradayız.

Sosyal Medya Yönetimi, Sosyal Medya Reklamcılığı, Dijital Medya Pazarlama enstrümanları, Web Siteleri ve Dijital Medya Prodüksiyonları için çözümler üretmeye başladık.

Diğer taraftan uzun bir çalışma sonrası tamamladığımız " Deniz Yönetim Paneli " ile web sitenizi yönetmek artık çok kolay olacak.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ